Oficjalny dystrybutor produktów Devcon rekomendowany przez

KLEJE

DEVCON 5-Minute-Epoxy

Typowy, dwuskładnikowy epoksyd szybkiego działania, do klejenia w niskich temperaturach. Idealny produkt do szybkiego montażu, klejenia na liniach produkcyjnych, naprawach doraźnych i wielorakich zastosowaniach przemysłowych, szczególnie w elektronice i AGD. Wiąże po pięciu minutach, pełną wytrzymałość osiąga po godzinie. Wykazuje dobrą wytrzymałość na uderzenia i naprężenia. Nie kurczy się, odporny na chemikalia, silnie przyczepny do podłoży metalowych, szklanych, ceramicznych i porowatych. Dozowanie i aplikację ogromnie ułatwia dozownik bliźniaczy. Dostępny także w większych opakowaniach. Nie zalecany do zastosowań mających długotrwały kontakt z wodą.

DEVCON 2-Ton Epoxy

Podobny do DEVCON 5-Minute Epoxy, ale o niższej lepkości. Wiąże 8 godz. w temp. pokojowej. B.mocno przyczepny do większości metali, szkła i drewna. B.wysoka wytrzymałość. Produkt odporny na wodę, oleje, paliwa i na większość chemikaliów. Czas przydatności masy do klejenia: ok 10min.

DEVCON Rubber

Jednoskładnikowy produkt na bazie rozpuszczalników, o silnej przyczepności, elastyczności i trwałości.

Odporny na starzenie, oleje, roztwory kwasów i zasad, promieniowanie UV i warunki pogodowe.

DEVCON Plastic Welder

Klej o rewelacyjnej sile klejenia do twardych plastików różnego rodzaju, tworzyw sztucznych. Również do łączenia elementów metalowych, ceramicznych, tworzyw epoksydowych, drewna, betonu i PCV.

DEVCON 1Min. Epoxy

Klej do bardzo szybkiego wykonywania napraw. Przydatny do klejenia metali, szkła, biżuterii, mebli, porcelany, włókien szklanych, materiałów ceramicznych. Ma barwę bursztynową i konsystencję żelu. Czas przydatności do użycia po zmieszaniu w temperaturze + 24°C wynosi 30 - 40 sek.

Przyczepność do stali śrutowanej wynosi 6,2 N/mm2. Posiada dobrą odporność na chemikalia z wyjątkiem stężonych kwasów i rozpuszczalników organicznych. Nie spływa z pionowych powierzchni.